Dva kováři ve městě Lysolaje

Pozvěte Dva kováře k vám

09.04.2014 05:32

Jezdíme na trhy a slavnosti

Je možno si nás objednat pro zpestření pouti, "obecních" slavností, a různých jiných slavností - předvedeme staré, poctivé řemeslo a návštěvníci si budou moci vyzkoušet jak se to dělá :)

Kujeme železo, dokud je žhavé

Jsme dva kluci - otec a syn. Starší z dvojice je kluk, který vychází ze zkušeností nasbíraných díky času a odvedené práci. Mladší je klučina s ideály a snahou zkoušet nové neotřelé metody. Umělecké pojetí tradičního řemesla k nám přivádí zpět spokojené zákazníky a ohlasy. Nepoužíváme žádné lisované, či strojové polotovary. Vše děláme tradiční metodou - kujeme železo dokud je žhavé :)

Kované výrobky do interiéru a exteriéru

Vyrábíme kované věci do interiéru i exteriéru. Vyrábíme vše od zásobníku na toaletní papír, pomocníky do kuchyní, přez nářadí ke krbu, svícny, nábytek (postele, židle, křesla, lavice), párty potřeby, zahradní nábytek, hřebíky. Vyjímku netvoří též opravy nářadí - sekery, sekáče, krumpáče.... je jich spousta :) Též vyrobíme cokoliv dle vašeho přání. Vše je vyráběno ručně bez strojově-sériově vyrobených komponentu.

Každý výrobek je originál

Proto každý kus je originál, když máme 10 výrobků jednoho typu, může se výrobek, který dostanete trošičku lišit od hlavní prodejní fotografie. Všechny výrobky které vytvoříme jsou ošetřeny proti rzi a vypadají krásně spoustu let - jako by byly nové. Budou si je užívat i vaše děti. Zahradní nábytek neodnese vítr.

Výrobky posíláme poštou, či jinou zásilkovou službou. Každý výrobek je pečlivě zabalen, aby nedošlo cestou k vám k poškození. Je také možnost osobního vyzvednutí v Praze.

Je možno vyrobit téměř cokoliv na zakázku. Podle vašeho návrhu, fotografie - něčeho co jste měli doma jako malé děti a nyní by jste chtěli znova mít.

© 2013 Dva kováři - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop